NR-/NIS-Partoprenantoj (9-a Novjara Renkontigho kaj 2-a Novjara Internacia Semajno 2010/11 en Saarbrücken)


Ĉi-sube ni alfabete listigas tiujn partoprenantojn, kiuj konsentis pri la publikigo de sia nomo (ĉ. 18 partoprenontoj ne enestas). Enkrampe ni aldonas la naskiĝjarojn de la infanoj kaj junuloj kaj la partoprentagojn.

Aĝo-Statistiko

  • Alain Gottcheiner (12-28 ĝis 01-03)

  • Aleks KADAR (12-29 ĝis 01-02)

  • Alexandra Duhme, Jorinde Duhme (1995), Floriana Duhme (2000) (12-30 ĝis 01-03)

  • André Staes (12-27 ĝis 01-03)

  • Aurore Larue, Alice Larue (1996) (12-27 ĝis 01-03)

  • Bart Demeyere, Thomas Demeyere (1999) (12-27 ĝis 01-03)

  • Bernard VIVIER, Marie José BEHM (12-29 ĝis 01-02)

  • Bernard-Régis Larue (12-29 ĝis 01-03)

  • Betti Maul-Propadovic, Milena Lara Propadovic (1998), Suna Jelena Propadovic (2002), Dalila Klara Propadovic (2002) (12-27 ĝis 01-03)

  • Bruno Flochon (12-27 ĝis 01-02)

  • Carles Berga i Molina (12-27 ĝis 01-03)

  • Catherine Royaux (12-27 ĝis 12-30)

  • Christoph Knabe, Gordana Skoric-Knabe, Ivo Adrian Knabe (1994), Goran Dario Knabe (2001) (12-27 ĝis 01-02)

  • Christoph Frank, Ines Frank (12-27 ĝis 01-03)

  • Daniel Schöni Bartoli, Mara Bartoli, Ael Bartoli (1999), Jolan Bartoli (2001) (12-27 ĝis 01-03)

  • Daniel König, Raphael König (1995), Jeremi König (1999), Miriam König (2001) (12-27 ĝis 01-03)

  • Danka Leyk (12-28 ĝis 01-03)

  • David Auinger (12-27 ĝis 01-03)

  • Didier Janot (12-27 ĝis 01-03)

  • Edmund Grimley Evans, Kate Grimley Evans, Isabel Grimley Evans (2004), Rosa Grimley Evans (2007) (12-27 ĝis 01-03)

  • Eduardo TRÁPANI, Karine DUCLOYER, Elena TRÁPANI DUCLOYER (2005), Rafael TRÁPANI DUCLOYER (2007) (12-27 ĝis 01-03)

  • Erik Frense (12-27 ĝis 01-03)

  • Frank Huber (12-27 ĝis 01-03)

  • gemma armadans gil, xavier rodon morera, joel rodon armadans (1996), eva rodon armadans (2002) (12-27 ĝis 01-03)

  • Gerd Jacques (12-27 ĝis 01-03)

  • Gunter Neue (12-27 ĝis 01-03)

  • Helmuth Huppertz, Ine Meulendijks, Georg Huppertz (1998), Isabelle Huppertz (2000) (12-27 ĝis 01-02)

  • Iliana Witteveen-Borisova, Joost Witteveen, Mark Witteveen (2005) (12-27 ĝis 01-03)

  • Ilja De Coster, Julinka Litvinova, Jana De Coster (2009) (12-27 ĝis 01-03)

  • Ilse Jacques (12-27 ĝis 01-02)

  • Iris v. Wunsch Teruel (12-27 ĝis 01-02)

  • Ite Tytgat (12-31 ĝis 01-02)

  • Jesper Jacobsen, Lisa Bannier, Marius Bannier-Jacobsen (2005), Flora Bannier-Jacobsen (2007) (12-27 ĝis 01-03)

  • Joelle Corroy, Olivier Duroselle (12-27 ĝis 01-03)

  • Katalin Kováts, Sylvain LELARGE, Martin LELARGE (2001) (12-27 ĝis 01-02)

  • Killian Larue (1996) (12-27 ĝis 01-03)

  • Kim J. Henriksen (12-31 ĝis 01-03)

  • Klaas Dijkstra, Nataliya Chumak, Pjotr De Mulder (1998), Dmitri Dijkstra (2006), Ida Dijkstra (2009) (12-27 ĝis 01-03)

  • Klaus Rumrich, Inge Rumrich, Tim Rumrich (1995), Pia Rumrich (1997) (12-27 ĝis 01-03)

  • Lars Sözüer, Alina Calibe Brücker (1998), Melanie Leyla Brücker (1999) (12-27 ĝis 01-03)

  • Leen Peeters (12-31 ĝis 01-02)

  • Lu Wunsch-Rolshoven (12-27 ĝis 01-03)

  • Ludger Schmeink (12-27 ĝis 01-03)

  • Lydia Bloch (12-27 ĝis 01-03)

  • Marcos Cramer, Uljana Cramer, Milena Cramer (2009) (12-27 ĝis 01-03)

  • Marianne Lund, Jon Machlik (1996), Edit Machlik (1997), Monika Machlik (1997), Endre Machlik (2000) (12-27 ĝis 01-03)

  • Marie-Claude Boreggio (12-31 ĝis 01-02)

  • Michel Slagmulder, Siranush Slagmulder Vasilyan, Levon Christian Slagmulder (1997), Annabelle Slagmulder (2000) (12-27 ĝis 01-03)

  • Miren Elizagarai (12-27 ĝis 01-03)

  • Monique Van Roy (12-27 ĝis 01-03)

  • Patrick Chrétien (12-27 ĝis 01-03)

  • Pedro Antonio Hernández Úbeda, Mirjam Larissa Walter, Yasna Hernández Persiánova (2003), Flora Devi Hernández Walter (2009) (12-27 ĝis 01-03)

  • Peter Ebenau (12-27 ĝis 01-03)

  • Philippe Bérizzi, Karine Bérizzi, Violette Bérizzi (2001), Colombe Bérizzi (2001) (12-27 ĝis 01-02)

  • Pierre Pouget, Amanda Andrade, Gabrielle Pouget (2001), Laetitia Pouget (2006), Josephine Pouget (2009) (12-27 ĝis 01-02)

  • Roman Cheremin, Liubov Cheremina, Daria Cheremina (1997), Alina Cheremina (1999) (12-27 ĝis 01-03)

  • Saskia Idzerda, Daniel Svejda, David Svejda (2000), Abel Svejda (2002), Laura Svejda (2004) (12-27 ĝis 01-01)

  • Simone Fischer-Sorg, Konstantin Sorg (1999), Alexander Sorg (2002) (12-27 ĝis 01-03)

  • Stefan Burkert, Conny Burkert, Nina Burkert (2004), Max Burkert (2006), Anja Burkert (2009) (12-27 ĝis 01-03)

  • Ulrich Matthias, Nan Matthias-Wang, Christina Matthias (2002), David Matthias (2006) (12-31 ĝis 01-02)

  • Valère Doumont (12-27 ĝis 01-03)

  • Veerle Swartebroekx, Chaira Goethals (1998), Jente Nevelsteen (2002) (12-27 ĝis 01-03)

  • Yves Bellefeuille (12-27 ĝis 01-03)

  • Gretel Schumann, Johann Schumann (1995) (12-27 ĝis 01-03)




Se vi mankas en tiu ĉi listo, estas pluraj eblecoj: Eble vi forgesis ĝis nun sendi vian aliĝformularon ;-) Eble vi forgesis indiki, ke ni povos mencii vian nomon. Eble ni pretervidis vian indikon. Kontaktu nin.

Estu bonvenaj!

Lu Wunsch-Rolshoven
EsperantoLand





Aĝo-Statistiko


La statistiko celas doni nur ideon pri la distribuo laŭ aĝo. Mankas kelkaj aliĝintoj, kiuj ne deziras aperi sur tiu ĉi paĝo.

Inter la listigitaj 151 aliĝintoj estas 106 el eksterlando, 45 el Germanio; 68 infanoj kaj junuloj (ekde *1990).

Aĝo je la 31a de decembro

0: 0
1: 6
2: 0
3: 3
4: 4
5: 3
6: 3
7: 1
8: 7
9: 7
10: 5
11: 6
12: 5
13: 5
14: 4
15: 4
16: 1
17: 2
18: 2
19: 0

20+: 1
25+: 2
30+: 5
35+: 12
40+: 22
45+: 11
50+: 14
55+: 8
60+: 0
65+: 1
70+: 1

?: 6

 

© EsperantoLand